personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
KPMG Türkiye Yeni Mezun Personel Alımı ve Partnerlik

Denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan KPMG Türkiye 1982 yılında kuruldu ve bugün şirketteki partner sayısı 36'ya ulaştı. Bu şirkete asistan olarak girip ortalama 15 yıl çalışan gençlerin partner olma hedefi gerçekleşiyor. KPMG Türkiye, her yıl mart-temmuz ayları arasında yeni mezunların işe alımını, ağusto - ekim döneminde stajyer alımlarını tamamıyor.

Denetim ve vergi asistanı pozisyonuna alınacak adaylardan beklenti, KPMG'de göreve göreve başladıktan hemen sonra serbest muhasebeci ve mali müşavirlik belgesini alabilmek için gereken stajın başlatılması oluyor.

Şirket danışmanlık birimindeki çeşitli bölümlere alınacak yeni analistlerin işletme, ekonomi, finans, endüstri, elektronik ya da bilgisayar mühendisliği gibi bölümlerden mezun ya da MBA yapmış olmalarını tercih ediyor.

KPMG Türkiye İnsan Kaynakları lideri Seçil Namruk: "Gelişimine önem veren, ekibini iyi motive ederek başarılı sonuçlar almalarını sağlayan, şirkete yeni iş alanları ve müşteri kazandıran ve bunların ötesinde profesyonel ilişki becerisi yüksek çalışanların ortalama 15 yılda partner olması mümkün. KMPG'de partner olmak sürdürülebilir ve yüksek liderlik vasıflarına sahip olmak demektir"

KPMG Türkiye yeni mezun personel alımlarından yararlanmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar firmanın web sitesini ziyaret ederek buradan konuyla ilgili bilgilere ulaşabilirler.

Danışmanlık firmalarında işe başlayan adaylar ilerleyen kariyer yolculuklarında yükselirken bir yandan da yüksek maaş alma olanaklarına sahip oluyorlar.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
04 Ekim 2023 Çarşamba | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Mudo Personel ve Eleman Alımı İş İlanları
Mudo'ya personel ve elemanı var mı? Mudo iş ilanlarına nasıl ulaşılır, iş başvurusu nasıl yapılır?

Haberi Oku