personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Koçtaş Yapı Marketleri Eleman Alımı, İş Başvurusu, Şartlar

Koçtaş günümüz itibariyle Türkiye'nin en önemli yapı markati zincirleri arasında yer almakta ve şube ağı olarak hemen hemen tüm illere yayılmıştır. Batıdan doğuya neredeyse bütün büyük illerde Koçtaş tabelası altında hizmet vererek tüketicilere çatısı altında binlerce ürün sunmaktadır. Genel anlamda ev geliştirme perakendeciliği alanında faaliyet gösteren firma günden güne büyümesini sürdürmekte ve yeni şubeler açmaya devam etmektedir.

Her yeni açtığı şube için onlarca yeni eleman alımı yapan KOÇTAŞ için eleman ve çalışma kaltesi çok önemli bir yere sahiptir. Bugün firma bünyesinde yüzlerce eleman çalışmaktadır. Çalışma konusunda Koçtaş çalışanlarında takım ruhu, içtenlik ve açıklık, yaratıcılık ve sürekli gelişim gibi değerlere çok önem vermektedir.

İstanbul’da Kartal, Şişli Cevahir AVM, Yenibosna, Göztepe Optimum AVM, Beylikdüzü, Bahçeşehir Akbatı AVM, Ataşehir Brandium AVM, Eyüp Vialand AVM, Bayrampaşa Forum İstanbul AVM’de ve Mall of Istanbul'da, Ankara Ankamall, Çankaya 365 AVM, Gordion AVM ve Eryaman’da, İzmir Bornova, Balçova, Mavişehir ve Gaziemir’de, Antalya Topçular, Özdilekpark AVM ve Alanya’da, Bursa Korupark AVM, Osmangazi ve Nilüfer Carrefour AVM’de, Edremit, Kuşadası, Bodrum, İzmit, Kocaeli Başiskele, Gebze, Mersin Forum AVM, Trabzon Forum AVM, Adana Optimum AVM, AdanaM1 AVM, Eskişehir, Konya, Kayseri Forum ve Optimall AVM'de, Malatya, Denizli, Adapazarı,Kahramanmaraş Piazza AVM ve Gaziantep Forum AVM'de mağazaları bulunan Koçtaş ihtiyaçları doğrultusunda eleman alımı yapmaya ve iş başvurusu kabul etmeye tüm hızıyla devam etmektedir.

KOÇTAŞ PERSONEL ALIMI, İŞ İLANLARI ve İŞ BAŞVURUSU

Koçtaş ihtiyaçları doğrultusunda ve insan kaynakları planlaması kapsamında yeni iş ilanları yayınlayarak uygun gördüğü adaylar arasında eleman alımı yapmaktadır. Firma insan kaynakları ve iş ilanları yayınlayan portallarda aradığı elemanlara yönelik iş ilanları yayınlamakta ve bunlar üzerinden iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapan adayları değerlendirmeye almaktadır. Kısacası Koçtaş'a iş başvurusu yapmak isteyen adaylar bu iş ilanları üzerinden başvurularını yapabilir Koçtaş personel alımından yararlanabilirler.

KOÇTAŞ ELEMANLARI NE KADAR MAAŞ ALIR?

Günümüz itibariyle KOÇTAŞ bünyesinde çalışan personelin maaşları çalıştıkları pozisyonlara göre farklılık göstermekle birlikte şublerde temel pozisyonda çalışan elemanlar ortalama olarak 1000 TL maaş almaktadırlar. Üst pozisyonlarda ve genel merkez pozisyonlarında maaşlar daha farklıdır.


personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Mudo Personel ve Eleman Alımı İş İlanları
Mudo'ya personel ve elemanı var mı? Mudo iş ilanlarına nasıl ulaşılır, iş başvurusu nasıl yapılır?

Haberi Oku