personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
EY Danışmanlık Personel Alımı İş Başvurusu ve Partnerlik

Uluslararası vergi, danışmanlık ve denetim hizmetleri sunan EY Türkiye'de partner olarak çalışmak gençler için hayal değil. Şirkette yeni mezun personel alımı her yıl mart ayında başlıyor. Sürecin ilk aşamsı sınav olup sınavı başarı ile tamamlayan adaylar sırasıyla insan kaynakları ve departman müdürü mülakatına ve ardından partner mülakatına katılıyor.

Partner mülakatı olumlu sonuçlanan adaylara teklif sunuluyor. Bağımsız denetim ve vergi bölümleri için SMMM sertifikasyonu zorunluluğu olduğundan, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinin mezunlarının başvuruları değerlendiriliyor.

Danışmanlık ve kurumsal finansman bölümleri için ise endüstriden bilgisayar mühendisliğine kadar geniş bir mezun portföyü değerlendiriliyor.

EY Türkiye İK direktörü şunları söylüyor: "Başarılı olan çalışanlara ortalama 15 yıl içerisinde asistanlıktan partnerliğe uzanan şeffaf bir kariyer yolu sunuluyor."

Birçok şirkette olduğu gibi EY'de de partnerler, şirket ortakları oldukları için, şirketin hem kar hem de zararına ortaklar. EY'de partnerler kıdem ve üstlendikleri sorumluluklar paralelinde kar payı yanında çalışma performansına bağlı prim de kazanabiliyorlar.

Danışmanlık şirketi EY Türkiye personel alımlarından yararlanmak ve iş başvurusu yapmak isteyen adaylar başvuru için şirketin web sitesini ziyaret edebilirler.

Danışmanlık firmalarında işe başlayan adaylar ilerleyen kariyer yolculuklarında yükselirken bir yandan da yüksek maaş alma olanaklarına sahip oluyorlar.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
30 Kasım 2023 Perşembe | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Mudo Personel ve Eleman Alımı İş İlanları
Mudo'ya personel ve elemanı var mı? Mudo iş ilanlarına nasıl ulaşılır, iş başvurusu nasıl yapılır?

Haberi Oku