personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Doğuş Otomotiv personel ve eleman alımı iş başvurusu

Türkiye'de otomotiv denince akla ilk gelen isimlerden biri Doğuş Otomotiv'dir. Doğuş Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Doğuş Oto bünyesinde binlerce eleman çalışmakta ve her yıl bunlara yenileri eklenmektedir. Doğuş Oto geçen yıl olduğu gibi 2016 yılında da eleman ve işçi alımına devam edecek. Kısacası ihtiyaçları kapsamında yeni eleman alımına yönelen firma yeni işe alımlar gerçekleştirecek.

Genelde prestijli alman otomobil markalarının satışını ve servisini gerçekleştiren Doğuş Oto yeni personel alımı kapsamında işe alımlarını internet üzerinden yayınlamakta ve gerekli niteliklere sahip adayların başvurularını da bu yolla kabul ederek değerlendirmeye almaktadır. Firma genel iş başvurusu yanında eleman ihtiyacı bulunan pozisyonlar için açtığı ilanlara yapılan başvuruları da değerlendiriyor. Söz konusu ihtiyaçlar kapsamında Doğuş Oto tüm Türkiye çapındaki birimlerine eleman alımı gerçekleştiriyor.

Peki Doğuş Oto en fazla hangi pozisyonlar için eleman ve personel alımı yapıyor. Aşağıdaki pozisyonlar firmanın en fazla eleman alımı yaptığı pozisyonlar...

- Servis Danışmanı,
- Oto Kuaför Sorumlusu,
- Mekanik Teknisyen,
- Servis Müdürü,
- Satış Danışmanı,
- Satış Müdürü,
- 2. El Satış Yetkilisi,
- Servis Şefi,
- Garanti Uzmanı,
- Randevu Sorumlusu,
- Personel Sorumlusu.

Doğuş Oto Eleman Alımı İş Başvurusu, İnsan Kaynakları
Otomotiv alanında lider firmalardan biri olan Doğuş Oto bünyesinde çalışmak ve firmanın yaptığı eleman alımlarından yararlanmak isteyen adaylar firmanın web sitesi üzerinden veya yenibiriş.com ya da kariyer.net üzerinden iş ilanlarına ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.
personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
04 Ekim 2023 Çarşamba | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Mudo Personel ve Eleman Alımı İş İlanları
Mudo'ya personel ve elemanı var mı? Mudo iş ilanlarına nasıl ulaşılır, iş başvurusu nasıl yapılır?

Haberi Oku