personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
DELOITTE Personel Alımı İş Başvurusu ve Partnerlik

Uluslararası vergi, denetim ve danışmanlk şirketi Deloitte'un Türkiye şirketinde de partnerlik yolu yeni mezunlara açık. Deloitte Türkiye yılda ortalama 5 bin iş başvurusu ve staj başvurusu alıyor. Adaylara genel yetenek ve yabancı dil sınavı, yetklinlik bazlı mülakatlar, değerlendirme merkezi uygulamaları, kişilik envanterleri gerçekleştirilerek, hem ilgili pozisyon kriterlerine hem de Deloitte yetkinliklerine uygunluğu ölçümleniyor.

Yeni mezun personel alımları nisan - temmuz dönemlerinde gerçekleştirilip tamamlanıyor.

1994'de ODTÜ işletme bölümünden mezun olduktan sonra şirketin denetim bölümünde işe başlayan Deloitte Türkiye Yetenek Lideri şunları söylüyor: Partnerlik yolculuğunda tecrübe, teknik bilgi, kaliteli iş çıkarmak, etik değerler, satış becerileri, şirket temsili ve müşteri ilişkileri öne çıkan özellikler. Partner olabilmek için genel olarak en az 10 - 12 yıllık bir tecrübeye sahip olmak ve tüm bahsedilen yetkinliklerde üst düzeyde olmak gerekiyor. Partner olmanın maddi yan haklar ve olanaklardan daha önemli yönü, global bir şirketin üye firmasında ortak olarak son derece prestijli bir görevi yürütmek.

Deloitte Türkiye personel alımlarından yararlanmak ve iş başvurusu yapmak isteyen adaylar firmanın web sitesini ziyaret ederek burada insan kaynakları bölümü altında gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Danışmanlık firmalarında işe başlayan adaylar ilerleyen kariyer yolculuklarında yükselirken bir yandan da yüksek maaş alma olanaklarına sahip oluyorlar.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
01 Ekim 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Mudo Personel ve Eleman Alımı İş İlanları
Mudo'ya personel ve elemanı var mı? Mudo iş ilanlarına nasıl ulaşılır, iş başvurusu nasıl yapılır?

Haberi Oku