personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Borusan Holding Personel Alımı İş Başvurusu

Türkiye'de adı bilinen önemli kuruluşlardan biri olan Borusan Holding bilindiği üzere birçok alanda faaliyet göstermekte. Sanayi, otomotiv, çelik ve inşaat sektörleri yanında bunlara bağlı birçok farklı sektörde de faaliyet gösteren Borusan Holding ihtiyaçları kapsamında yeni personel, işçi ve eleman alımı yapmaya da devam ediyor. Borusan Holding bünyesinde ve kendisine bağlı kuruluşlarda yeni açılan ve boşalan pozisyonlara dinamik bir şekilde işçi alımı, eleman alımı ve personel alımı yapmaktadır. 

Borusan Holding personel alımı geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yeni yılda da devam etmekte. Kuruluş şu an hali hazırda birçok pozisyona eleman alımı yapmaktadır. Borusan Holding personel alımları özellikle İstanbul ve Ankara illerinde yoğun olarak mevcut. Kısacası Borusan Holding iş ilanlarının büyük kısmı İstanbul ve Ankara illeri için açılmış durumda.

Borusan Holding bünyesinde çalışmak ve personel alımlarından yararlanmak isteyen adaylar aşağıdaki pozisyonlarda açılmış olan iş ilanlarını değerlendirebilirler.

BMW SATIŞ DANIŞMANI - ÜRETİM PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI - KARA NAKLİYE MEMURU  - SERVİS MÜHENDİSİ   - ALACAK TAKİP UZMAN YARDIMCISI   - SATIŞ SONRASI SAHA BİRİM YÖNETİCİSİ  - HUKUK DEPARTMANI UZMANI

Borusan Holding Personel Alımı İş Başvurusu

Borusan Holding personel, işçi ve eleman alımlarından yararlanmak ve iş başvurusu yapmak isteyen adaylar başvurularını iş ilanları siteleri üzerinden firmanın iş ilanlarına ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak yapabilirler. Diğer yandan firmanın insan kaynakları sayfası üzerinden genel iş başvurusu yapmak da mümkün.
personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
emre filiz 5 yıl önce

acil iş arıyorum 45 raporum var bende mesleki yeterlilik belgesi
seviye 3 otomotiv montajıcısı var martur sünger ve koltuk

27 Eylül 2023 Çarşamba | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Mudo Personel ve Eleman Alımı İş İlanları
Mudo'ya personel ve elemanı var mı? Mudo iş ilanlarına nasıl ulaşılır, iş başvurusu nasıl yapılır?

Haberi Oku