personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Ziylan Grubu Spor Ürünleri Perakendeciliğine Başlıyor

Ayakkabıcılık sektöründe Türkiye'de faaliyet gösterene önemli ve lider bir şirket olan Ziylan Grubu yeni perakende alanında yeni atılımlar yapmaya hazırlanıyor. Şirket sahip olduğu markalar ve mağazalar dışında yeni bir konsepte sahip yeni bir mağazalar zinciri kurmayı planlıyor ve bunun için harekete geçmiş durumda. Şirket bu yeni konsept içerisinde spor ürünleri satmayı planlıyor. Ziylan Grubu ayakkabı mağazacılığından sonra spor ürünleri perakendeciliği çerçevesinde yeni mağazalar zinciri konusunda da oldukça iddialı.

Ziylan Grubu Spor Ürünleri Perakendeciliğine Başlıyor

1960’ta  Ahmet Ziylan tarafından küçük bir atölyede temelleri atılan FLO Mağazacılık, bugün Türkiye ayakkabı pazarının lideri konumunda. Doğrudan 7 binin üzerinde, dolaylı olarak 30 bin kişiye istihdam sağlıyor. Yılda 50 milyon çift ayakkabı satışı gerçekleştiriyor. FLO markası ile yurtiçinde 365’in üzerinde, yurtdışında ise 50’nin üzerinde mağaza ile hizmet veriyor. Bünyesinde perakende markalarının yanı sıra, Kinetix, Polaris, Lumberjack, Butigo, Dockers by Gerli gibi lider ayakkabı markaları bulunuyor. 2015’te yurtdışında ilk mağazasını açan firmanın 20 ülkede 100’ün üzerinde mağazası var. Ziylan Grubu’nda yenilikler bitmiyor. 2014’te açtıkları IN Street mağazaları da hızlı büyüyor. Çok markalı sneaker konseptli IN Street perakende noktaları Türkiye’de 120 mağazaya ulaşmış durumda.

Grup şu sıralar yepyeni bir konsept ile yeni bir mağaza zinciri kurmak için çalışıyor. IN Street’te ağırlıklı spor ayakkabılar var; biraz da eşofman ve diğer spor ürünleri. Yeni mağaza zinciri Decalthon ve Intersport tarzında tüm spor birimlerine hitap edecek bir ürün yelpazesine sahip olacakmış. İlk mağazanın nerede açılacağı sır gibi saklanıyor.

Ancak yeni yıla girilmeden ilk mağazanın açılışı yapılacakmış. Bu yatırım ile Ziylan Grubu, ayakkabı perakendeciliğinden sonra spor ürünleri perakendeciliğinde de iddialı olmayı hedefliyormuş…

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
29 Kasım 2023 Çarşamba | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Yabancıların En Fazla Gayrimenkul Satın Aldığı...
Türkiye'ye yabancı yatırımcı akını devam ederken yatırım oranı da yıldan yıla daha da artıyor....

Haberi Oku