personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Yiğit Bulut döviz tahmini yaptı

Cumhurbaşkanı başdanışmanı olan Yiğit Bulut yükselen dolara ilişkin tahminde bulundu. Yiğit Bulun yükselen doların ateşinin söneceğini çok yakın bir zamanda aşağı yönlü bir hareket kaydedeceğini belirtti.

Derecelendirme kuruluşlarının Türkiye kredi notlarını daha da düşürmelerinin ardından yükselişini sürdüren dolar konusunda Yiğit Bulut yakın zamanda dolarda hızlı bir düşüş yaşanacak ve dolar 3 TL bandının altına gelecek dedi. Bulut aynı zamanda medyada çıkan bazı asılsız haberlere de dikkat çevrilmemesini dile getirdi.

Bulut, "sermaye kontrolü gelecek, eldeki sermayenin yurtdışına çıkışına izin verilmeyecek" gibi haberlerin kesinlikle gerçeği yansıtmadığını ve bu haberlerin külliyen yalan olduğunu sözlerine ekledi.


 

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
21 Ocak 2019 Pazartesi | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Kimler uluslararası özel okul açabilir?
Türkiye'de uluslararası özel okul nasıl açılır, kimler açabilir?

Haberi Oku