personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Ev alacaklara kaçırılmayacak fırsat

Ev almak ve kendi evinin sahibi olmak isteyenlere Emlak Konut GYO'dan güzel bir haber geldi. Emlak Konut GYO ev satın almak isteyenlere projelerini şimdiye kadar görülmemiş bir kampanya ile satışa çıkaracak. Tam olarak detayları açıklanmayan kampanya ile yüzde 80'i konut olmak üzere 15 bin gayrimenkul satışa sunulacak.

Emlak Konut GYO'nun söz konusu kampasında hiç bir bankanın hiç bir şekilde veremeyeceği düşük faiz oranlarının sunulacağı dile getirildi. Yetkililer böyle bir kampanın ne geçmişte sunulmadığını ve gelecekte de sunulmayacağını belirttiler.

Projelerin yüzde 80'i İstanbul'da bulunuyor. Söz konusu projelerin satışında düşük faiz yanında çok uygun vade seçenekleri de uygulanacak.

Diğer yandan borçlu Emlak Konut GYO müşterileri için yapılandırma çalışması yapılacak ve söz konusu kampanya dahilinde tüketicilere güzel avantajlar sunulacak.

İnşaat sektörü yetkilileri inşaat sektörünün devamı için ellerinden geleni yapacaklarını ve gerekirse düşük karlar ile emlak satışı yapcaklarını da eklediler.

Kampanyanın detayları ilerleyen günlerde tüketicilere sunulacak.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
04 Şubat 2023 Cumartesi | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Yabancıların En Fazla Gayrimenkul Satın Aldığı...
Türkiye'ye yabancı yatırımcı akını devam ederken yatırım oranı da yıldan yıla daha da artıyor....

Haberi Oku