personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Ev alacaklara çok uygun kampanya

Geçtiğimiz günlerde Emlak Konut GYO tarafından duyurulan kampanya projesinin detayları belli oldu. Emlak Konut yüzde 80'i İstanbul'da bulunan 30 projenin çok uygun fiyatlarla satışa çıkarılacağını ve hiç bir bankanın hiç bir şekilde sunmayacağı vade ve kredi seçeneklerinin tüketicilere kampanya dahilinde sunulacağını belirtmişti. Bekleyenler için o kampanyanın detayları tüketicilerle paylaşıldı.

30 KONUT PROJEDE KAMPANYALI SATIŞ
Emlak Konut'un söz konusu kampanyası toplam 30 projeyi kapsıyor. Bu projelerin yüzde 80'i ise İstanbul'da konumlandırılmış durumda. Projelerin isimleri ise şöyle:

Ayazma Emlak Konutları 1, Adım İstanbul, Ağaoğlu Maslak 1453, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupark, Bahçekent Emlak Konutları, Bahçekent Flora, Bulvar İstanbul, Büyükyalı, Emlak Konut Başakşehir Evleri, Emlak Konut Başakşehir Evleri 2. etap, Emlak Konut Ispartakule Evleri, Esenler Emlak Konut, Evora Dinizli, Evvel İstanbul, Göl Panaroma Evleri, İstmarina, Karat 34, Körfezkent 4, Köy Zekeriyaköy, Quasar İstanbul, Metropol İstanbul, Nidakule Ataşehir, Park Mavera, Sarphan Finanspark, Sofaloca, Tual Adalar, Tual Bahçekent ve Unikonut.

YÜZDE 20 PEŞİNATLA 2 ÖDEME SEÇENEĞİ
Açıklanan kampanya detaylarında 2 adet farklı ödeme yönteminin olacağı belirtildi. Diğer yandan yüzde 25 civarında olan peşinat ödemeleri de yüzde 20'ye çekildi. Ödeme kapsamında ilk seçenek yüzde 20 peşinat ve 120 ay vade ve vadeye TÜFE artış uygulamasını içeriyor. Diğer seçenekte ise tüketiciye yüzde 20 peşinat 120 ay vade aylık yüzde 0,7 vade farkı uygulaması sunuluyor.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
22 Eylül 2020 Salı | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Devlet Katkılarında Faizli ve Faizsiz Farkı
Devlet katkısı fonlarının çok büyük bir kısmı enflasyona yenildi. Katılımcıların bu konudaki şikayetleri...

Haberi Oku