personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Doktor Kıyamet: Paranızı altına yatırın

Doktor Kıyamet olarak bilinen dünyanın ünlü yatırımcılarından Marc Faber'den yatırımcılara önemli bir tavsiye geldi. Marc Faber "hepimiz Titanic gemisindeyiz ancak gemi batmadan önce birkaç gün zamanımız olabilir" açıklamasında bulunarak yatırımcılara paralarını altına yatırmaları konusunda tavsiye verdi.

Son zamanlarda küresel ekonominin oldukça zayıfladığını ancak bu durumun yatırımcılar için birçok fırsatı da beraberinde getirdiğini dile getiren Marc Faber yatırımcılarına henüz zaman varken altın alın dedi.

Faber yatırımcılarına dövizden ziyade altına yatırım yapmalarını ve önümüzdeki dönemde ellerinde mutlaka altın bulundurmaları gerektiği konusunda çağrıda bulundu. Bununla birlikte borsanın da kendi çapında fırsatlar sunduğunu ve bu fırsatların da kaçırılmaması gerektiğini söyledi.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
22 Eylül 2020 Salı | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Devlet Katkılarında Faizli ve Faizsiz Farkı
Devlet katkısı fonlarının çok büyük bir kısmı enflasyona yenildi. Katılımcıların bu konudaki şikayetleri...

Haberi Oku