personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Doğuya 43 bin yeni konut yapılacak

Toplu Konut İdaresi TOKİ Türkiye'nin doğusundaki bölgelerde konuta olan mevcut yüksek talebi karşılamak üzere yeni proje başlatıyor. Söz konusu proje ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde toplam 43 bin yeni konut yapılacak ve uygun ödeme seçenekleri ile satışa çıkarılacak. Proje bu yıl başlatılacak ve 2019 yılında tamamlanmış olacak.

TOKİ yetkilileri yapılan açıklamalarda doğu bölgelerinde konuta çok fazla talep olduğunu ve Toplu Konut İdaresi'nin bunu karşılamak için harekete geçeceğini belirttiler. Diğer yandan 2016 - 2019 yılları arasında doğu bölgeleri de dahil olmak üzere toplamda 259 bin 220 adet konut yapılacak.

2023 hedefleri kapsamında toplamda 5 milyon insanı ev sahibi yapmayı planlayan TOKİ, doğu bölgelerinde Diyarbakır'da 8 bin, Mardin'de 2 bin, Batman'da 3 bin, Şanlıurfa'da 10 bin ve Gaziantep'de 20 bin yeni konut yapacak.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
MEHMET 4 yıl önce

diş cephe mantolama ustasi ve i̇ç cephe saten alci deneyi̇mi̇m uzun süre var eki̇bi̇mi̇ de toplayabi̇li̇ri̇m.

03 Temmuz 2020 Cuma | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Güneş Enerjisi Tesisinde 1300 Kişi Çalışacak
Kalyon Güneş Teknolojileri Üretim yeni bir yatırımla 1300 kişi istihdam edecek. Ar-Ge merkezini içeren...

Haberi Oku