personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Ziraat Katılım Bankası Personel Alımı İş Başvuru Ne Zaman?

Yeni kurulan ve Mayıs ayında faaliyete geçmesi beklenen Ziraat Katılım Bankası henü personel alımıyla ilgili iş başvurularını kabul etmeye başlamadı. Ziraat Katılım bankası bünyesinde ilk aşamada 2015 yılı içinde toplam 3 bin bankacılık personel alımı yapılacak.

Ziraat Katılım Bankası'nda çalışmak isteyen adayların en fazla merak ettiği soru şu: Ziraat Katılım Bankası'na iş başvurusu ne zaman başlayacak. İş başvurusu nasıl ve nereye yapılacak? Başvuru şartları neler?

İlk yapılan duyurularda söz konusu banka personel alımıyla ilgili kısıtlı bilgiler verildi ancak genel anlamda alımların Ziraat Bankası normal alımlarıyla aynı prosedürler kapsamında yapılacağı tahmin ediliyor. Herşeyden önce Ziraat Katılım Bankası memur alımlarına lise mezunu, lisans mezunu ve üniversite mezunlarının iş başvurusu yapabileceği açıklandı.

Şu an için en fazla memur alımı yapılacak olan pozisyonların ise banko görevlisi ve servis görevlisi pozisyonları olduğu biliniyor.

Ziraat Bankası iş başvurularını kabul etmeye başladığı zaman bunu resmi bir duyuru yaparak kamuoyuna ilan edecek ve ardından net olarak sınav tarihi, sınav ücreti, sınav yerleri, başvuru şartları, gerekli belgeler gibi tüm bilgileri duyuracaktır.

Ziraat Katılım Bankası için başvururken CV büyük önem arz ediyor. Ziraat Katılım Bankası, Ziraat Bankası bünyesinde ülkenin birçok yerinde açılacak ancak ilk olarak Kayseri, Ankara, İstanbul ve Bursa'da açılacak. Mayıs ayında faaliyetlerine başlaması planlanan Ziraat Katılım Bankası binlerce kişi için iş imkanı sağlayacak. Birçok Ziraat Bankası'nın da Ziraat Katılım Bankası adını alması planlanıyor.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Şule SARICA 8 yıl önce

merhaba, gediz üniversiitesi bankacılık ve sigortacılık mezunuyum. aktif birisiyim. çalışmak istiyorum. iş müracatında bulunmak istedim. teşekkürler

Misafir Avatar
RIZA BULUT 8 yıl önce

özel bir bankanin operasyon bölümünde 3 yila yakin engelli kadrosunda çalişmaktayim. deneyimli olarak konya da banka değiştirmek istiyorum... saygılarımla...0541-2754274 / 0507-4312969

01 Ekim 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Halkbank personel alımı, şartlar neler, başvuru...
Halkbank bankacılık personel ve eleman alımlarına devam ediyor. 2017 yılında personel alımına devam eden...

Haberi Oku