personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Ziraat Katılım Bankası 3 Bin Yeni Personel Alımı

Ziraat Bankası ve Ziraat Bankası'na bağlı olarak açılacak Ziraat Katılım Bankası toplam 3 bin adet yeni bankacılık personel - memur alımı yapacak. Ziraat Katılım Bankası yapılacak olan toplam personel alım sayısı ise 3 bin. Yapılan duyuruya göre Türkiye'nin birçok bölgesinde yeni katılım bankacılığı şubeleri açılacak ve personel alımından yararlanarak göreve gelen adaylar bu şubelerde görev yapacaklar. Diğer yandan bazı Ziraat Bankası şubeleri de Ziraat Katılım şubesine dönüştürülecek.

Kimler İş Başvurusu Yapabilir?

Ziraat Katılım Bankası henüz iş başvurularını kabul etmeye başlamadığı için personel alım şartları tam olarak açıklanmadı ancak ilk gelen bilgilere göre Ziraat Katılım Bankası personel - memur alımına lise mezunu ve üniversite mezunu adaylar iş başvurusu yapabilecekler. Diğer yandan başvurular nasıl, ne zaman ve nereye yapılacak? Ziraat Katılım Bankası maaşları ne kadar olacak? gibi soruların yanıtları da henüz netleşmiş değil.

Ziraat Katılım Bankası Personel Alım Duyurusu

2015 yılı içerisinde Ziraat Bankası'na bağlı olarak açılan Ziraat Katılım Bankası 3 bin personel alımı yapacaktır. Lise mezunları ve üniversite mezunlarının başvurularının kabul edileceği Ziraat Katılım Bankası 2015 personel alımında binlerce kişi iş sahibi olabilecek.

Ziraat Katılım Bankası iş başvurusu için CV - özgeçmiş yani özgeçmiş büyük önem arz ediyor.

Ziraat Katılım Bankası, Ziraat Bankası bünyesinde ülkenin birçok yerinde açılacaktır. Mayıs ayında faaliyetlerine başlaması planlanan Ziraat Katılım Bankası binlerce kişi için iş imkanı sağlayacaktır. Birçok Ziraat Bankası'nın da Ziraat Katılım Bankası adını alması planlanıyor.

2015 Ziraat Katılım Bankası personel alımları henüz başlamamış olmakla birlikte lise mezunu ve üniversite mezunları iş başvurusu yapabilecek.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
suna 7 yıl önce

nasil başvurabi̇li̇ri̇z yardimci olurmusunuz.

Misafir Avatar
tümay firat 8 yıl önce

1983 dogumluyum universite mezunuyum okumanin yasi yoktur derler ama her konuda kisitlandik ozellikle bankalara giremiyorum nerde adalet lutfen sesimizi duyun

Misafir Avatar
HANDAN EYUPLER... 8 yıl önce

1970 doğumluyum bizlerin çalışma imkanları elimizden alınmasın lütfen...

Misafir Avatar
Mhmt celal 8 yıl önce

45 yasindasiniz anladigim kadariyla kusura bakmayin yalniz artik sizin degil genclerin calismasi lazim. İstihdama katki icin aradan cekilin..

-Beğenmedim(2)
04 Ekim 2023 Çarşamba | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Halkbank personel alımı, şartlar neler, başvuru...
Halkbank bankacılık personel ve eleman alımlarına devam ediyor. 2017 yılında personel alımına devam eden...

Haberi Oku