personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Vakıfbank Bankacılık Personel Memur Alımı 2015

2014'ü toplam 893 şube ile tamamlayan VakıfBank 2015'te bin şubeye ulaşma hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdürecek. Bankanın yıl içinde açılması planlanan şubelerinin yaklaşık yüzde 78'inin büyükşehir olan illerde ve bu illerin yeni gelişen bölgelerinde; yüzde 22'sinin ise diğer illerde bulunması planlanıyor. Önümüzdeki dönemde ağırlıklı olarak Marmara, Ege, Karadeniz, Akdeniz ve İç Anadolu Bölgelerindeki yüksek potansiyele sahip şehirlerde büyümeyi hedeflediklerini söyleyen VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Saydam, 2015 yılı personel alım politikasına ilişkin şunları belirtiyor: "2014'te toplam 850 yeni personel istihdamı sağlayarak toplam çalışan sayımızı 14 bin 900'e yükselttik. Genişleyen şube ağımıza paralel olarak bankamıza personel alımları devam edecek. Personel alımı planlamamız yeni şube açılışları ve bankamızdan ayrılan personel sayılan dikkate alınarak yapılacak. Buna bağlı olarak 2015'te yaklaşık 750-800 personel alımı yapılabileceğimizi öngörüyorum."

VakıfBank yeni işe alımlarda dört yıllık eğitim veren üniversitelerin bankacılık ile ilgili bölümlerinden mezun olan adayları ve bu adaylar içinde belirlenen yaş şartını sağlayanları bünyesine katıyor. Söz konusu şartları sağlayan adayların ayrıca işe alım sınavlarının yazılı ve sözlü aşamalarını başarı ile tamamlamaları gerekiyor. Personel alımı planlandığında işe alım ilanları ve şartları Vakifbank.com.tr adresinde ve yazılı basında duyuruluyor.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
21 Ağustos 2018 Salı | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Halkbank 2018 personel alımı, şartlar neler,...
Halkbank bankacılık personel ve eleman alımlarına devam ediyor. 2017 yılında personel alımına devam eden...

Haberi Oku