personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Şekerbank Personel Eleman Alımı 2015

Şekerbank 2015'te büyük şehirler ve kent merkezleri yerine küçük yerleşim birimlerinde şube açmayı planlıyor. Bankacılık hizmetlerinden yeterince faydalanamayan bölgeler başta olmak üzere bu yıl beş yeni şube açacaklarını söyleyen Şekerbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Nejat Bilginer, "Böylece şube sayımızı 317'ye çıkarmış olacağız" diyor.

Bu yıl ayrıca 550 kişilik yeni istihdam yaratmayı planlayan banka, böylece çalışan sayısını yılsonunda 4 bin 600'e ulaştıracak. Yeni işe alımların önemli kısmını yeni mezun adaylarla yapacaklarını söyleyen Bilginer, bankanın istihdam politikasını şöyle özetliyor:

"Şubelerimizde ST (satış kadroları için sales trainee) ve gişe, genel müdürlükte MT (manageraent trainee) ve müfettiş yardımcısı olmak üzere toplam 350-400 yeni mezun arkadaşımızın aramıza katılmasını hedefliyoruz. Ayrıca şubeler için deneyimsiz çalışan alımı yapıyoruz. Satış kadrolarımız için dört yıllık üniversite mezunu olma şartı aranıyor. Tarım Bankacılığı satış kadrolarımız içinse yeni mezun ziraat mühendislerini tercih ediyoruz. Gişe kadrolarımız için dört yıllık üniversite mezunu olması yetiyor. Genel müdürlük işe alımlarında ise MT ve müfettiş yardımcısı kadrolarımız için dört yıllık üniversite mezunu ve yabancı dil şartımız var."

Şekerbank iş başvurularını insan kaynakları internet siteleri ve sosyal medya uygulamaları, Şekerbank web sitesi kanalıyla alıyor. Spesifik pozisyonlar içinse danışman firmalarla işbirliği yapılıyor. Banka deneyimsiz adaylara ulaşmak içinse çeşitli üniversitelerle sürdürdüğü aktivitelere bu yıl da devam edecek.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
16 Ekim 2018 Salı | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Halkbank 2018 personel alımı, şartlar neler,...
Halkbank bankacılık personel ve eleman alımlarına devam ediyor. 2017 yılında personel alımına devam eden...

Haberi Oku