personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Personel Alımı

Türkiye'nin en önemli bankaları arasında yer alan Türkiye İş Bankası 2016 yılında da personel alımlarına devam ediyor. Banka yeni personel alımları kapsamında genel merkez ve şube ağında görevlendirmek üzere güvenlik görevlisi alımı yapacak. Kısaca İş Bankası bay ve bayan güvenlik görevlisi alımı yapmak için ilana çıktı. 

İş Bankası bay ve bayan güvenlik görevlisi alımı için bir sınav düzenleyecek. Gerekli başvuru şartlarını taşıyan adaylar sınava girmek için başvuru yapabilecekler. Personel alımı için sınav başvurusu değerlendirilen adaylar sınav sonrası başarılı bulunurlarsa göreve başlayacaklar. Peki ama İş Bankası bay bayan güvenlik görevlisi alımında hangi başvuru şartlarını arıyor. Sınav başvurusu yapmak isteyen adayların taşıması gereken başvuru şartları şöyle:

- Türk vatandaşı olmak,
- En az lise mezunu olmak,
- 3 Mart 1988 ve sonrasında doğmuş olmak,
- Askerlik görevini tamamlamış olmak,
- İstanbul'da ikamet ediyor olmak,
- Kamu haklarından mahrum kalmamış olmak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM SÜRECİ HANGİ AŞAMALARDA OLUŞUYOR? • Başvuru • Yazılı sınav • Mülakat • Belge hazırlama aşamalarından oluşmaktadır. 


Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanakları doğrultusunda, Özel Güvenlik Görevlisi personel alımı kapsamında göreve başlayacaklar.

İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?
Sınava başvurular 26 Şubat 2016 Cuma günü saat 10.00’a kadar sadece www.ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir. İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir.

İş Bankası özel güvenlik görevlisi alımı için iş başvurusunda bulunmak ve daha fazla bilgi almak isteyen adaylar bankanın web sitesi üzerinde insan kaynakları birimini ziyaret edebilirler.
personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Halkbank personel alımı, şartlar neler, başvuru...
Halkbank bankacılık personel ve eleman alımlarına devam ediyor. 2017 yılında personel alımına devam eden...

Haberi Oku