personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Bankacılık Personel Alımı

İş Bankası Genel Müdürlük birimleri kapsamında yurtiçi ve yurtdışında görevlendirmek üzere yeni personel alımı düzenliyor. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar bankanın insan kaynakları bölümü üzerinden söz konusu ilana iş başvurusu yapabilirler.

İş Bankası memur alımında göreve gelecek olan adaylar İş Bankası’nın denetimi altındaki kuruluşlarının ve faaliyet süreçlerinin denetimi pozisyonunda görevlendirileceklerdir. İş başvuruları şu anda devam etmekte olup başvurular 17 Mayıs tarihine kadar yapılabilecek. Sonrasında seçilen adaylar için sınav düzenlenecek.

İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış ya da en erken 2015 yılı Aralık ayına kadar erteletmiş olmak. (Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 03.08.2015 tarihi itibarıyla terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.)

Üniversitelerin en az 4 yıl süreyle eğitim veren fakültelerinin ve yine en az 4 yıl süreyle eğitim veren yüksekokulların aşağıda belirtilen bölümleri ile bunların yetkili makamlarca tanınmış, Türkiye ve yabancı ülkelerdeki eşleniklerinin birinden mezun olmak. (Bu kapsamda, en geç 20.07.2015 tarihinde mezun olup, bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmek gerekmektedir.)

Yüksek lisans derecesinin ya da sertika sahipliğinin en geç 20.07.2015 tarihi itibarıyla belgelendirilmesi gerekmektedir.

Daha önce Bankamızın yaptığı sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında ve/veya daha önce gerçekleştirilen Uzman Yardımcılığı ile Müfettiş Yardımcılığı sınavının değerlendirme merkezi aktiviteleri aşamasında başarısız sayılmamış olmak.

Daha önce yapılan Müfettiş Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak.

Sağlık durumu seyahat etmeye ve başvuru yaptığı işte çalışmaya elverişli olmak. (Bu durum, sınavı kazananlardan istenecek tam teşekküllü bir hastaneden alınmış sağlık kurulu raporu ile belgelendirilecektir.)

İŞ BANKASI İŞ VE SINAV BAŞVURUSU

ik.isbank.com.tr adresinden başvuru yapılması ve mys@isbank.com.tr adresine istenen bilgi ve belgelerin aşağıda detaylarına yer verilen formatta gönderilmesi aşamalarından oluşmaktadır. Bu aşamaların herhangi birinde eksik veya hatalı bir işlem yapılması durumunda başvuru işleme alınmamaktadır. “mys@isbank.com.tr adresine gönderilecek e-postaya; • Sınav giriş koşullarında belirtilen niteliklere sahip yabancı dil sertikası ya da internet üzerinden temin edilen sonuç belgesi ile • 6 aydan eski olmayan vesikalık fotoğrafın “jpeg” uzantılı hali ve • lisans mezuniyet notu ortalamasının da bulunduğu resimli Türkçe öz geçmişin “docx” uzantılı hali olmak üzere toplamda üç dosya ek yapılacaktır. “ mys@isbank.com.tr adresine sınav başvurusu amacıyla e-posta gönderilirken; • konu kısmına “MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVI 2015-1” yazılması, • ek yapılan fotoğraf dosyasının “AD SOYAD TCKN” (Örneğin: AHMET YILMAZ 123456789.jpeg) şeklinde adlandırılması, • e-postaya ek yapılan özgeçmiş dosyasının ise “AD SOYAD ÖZGEÇMİŞ” (Örneğin: AHMET YILMAZ ÖZGEÇMİŞ.docx) şeklinde adlandırılması, • e-postaya ek yapılan yabancı dil sertikası dosyasının “ADSOYAD SERTİFİKA” (Örneğin: AHMET YILMAZ SERTİFİKA.jpeg) şeklinde adlandırılması, • e-posta metninde adayın adı, soyadı, TC Kimlik Numarası ve ik.isbank.com.tr adresinden başvuru yaptığı tarih bilgisine yer verilmesi, • ek yapılan dosyalarla birlikte boyutunun 1 MB’nin üzerinde olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kamu haklarından yoksun bulunmamak. Affa uğramış olsa bile herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak. Resmi dairelere, kurum veya kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü altında bulunmamak.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
01 Ekim 2022 Cumartesi | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Halkbank personel alımı, şartlar neler, başvuru...
Halkbank bankacılık personel ve eleman alımlarına devam ediyor. 2017 yılında personel alımına devam eden...

Haberi Oku