personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
ING Bank Personel Eleman Alımı 2015

Türkiye çapında 319 şube bulunan ING Bank, bu yıl 10-15 yeni şube açacak. Bu yıl özellikle dış ticaret hacmi yüksek, bireysel ve KOBİ müşteri potansiyeli yoğun bölgelere yöneleceklerini söyleyen ING Bank İnsan Kaynakları ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı Seçil Refik, "Şube açılışlarımızda üç büyük ilin yanı sıra Anadolu'da gelişmekte olan pazarları da kapsayacak şekilde planlıyoruz. Buna ek olarak Kahramanmaraş'taki Operasyon ve Çağrı Merkezi'mizi büyüteceğiz. Bu merkezi aynı zamanda bir bankacılık okulu yapacağız" diyor.

2014'te bin 500'ün üzerinde yeni personel alan ING Bank, 2015'te ise ağırlıklı Kahramanmaraş Operasyon ve Çağrı Merkezi, mobil satış ekipleri, şubelerdeki gişe kadrolarına olmak üzere yaklaşık 500 kişilik bir işe alım yapacak. Bunun dışında banka Bilgi Teknolojileri Departmanı'na da 50 kişi almayı planlıyor. Yeni mezun işe alımlarında genel müdürlük için daha çok İstanbul ve Ankara'daki önde gelen üniversitelerden mezun olanların tercih edildiğini; şubeler içinse tüm şehirlerden, üniversite mezunu adayları kabul ettiklerini söyleyen Refik, işe alımlarla ilgili şu bilgiyi veriyor: "Urungers programımız sayesinde İstanbul ve Ankara'dan, üniversite üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencilerine staj dışında gerçek iş imkanı sunuyoruz. Bankanın mobil satış ekibine dahil ettiğimiz gençler, kazandıkları parayla okul giderlerine destek oluyor." Sıklıkla yeni mezunları işe alan ING Bank, deneyimsiz personel alımında Yeterlilik Ölçüm Testi ve Bireysel Mülakat yapıyor. Bunlarda başarılı olan adaylara ise iş teklifi yapılıyor. Banka ayrıca yıl içerisinde management trainee, sales trainee ve müfettiş yardımcılığı pozisyonları için de eleman alıyor. Üniversiteli gençler için Practica Kampı'nı düzenleyen banka yarışmalar sonrasında elemelerden geçenlere bünyesinde çalışma imkanı sağlıyor.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
20 Ekim 2018 Cumartesi | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Halkbank 2018 personel alımı, şartlar neler,...
Halkbank bankacılık personel ve eleman alımlarına devam ediyor. 2017 yılında personel alımına devam eden...

Haberi Oku