personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Garanti Bankası Bolu Gişe Asistanı Personel Alımı

Garanti Bankası bünyesinde BOLU ili merkez ve ilçelerindeki şubelerde çalıştırmak üzere personel alımı yapıyor. Söz konusu banka personel alımı kapsamında şubelerde görevlendirilmek üzer gişe asistanı alımı yapılacak.

Garanti Bankası Gişe Asistanı Alımı Başvuru Şartları 

Garanti ailesine katılmak üzere Bolu merkez ve ilçelerindeki şubelerimizde bizimle birlikte çalışabilecek gişe asistanları arıyoruz.

- En az önlisans mezunuysanız,

- 27 yaşını aşmadıysanız,

- Bolu'da ikamet ediyorsanız,

- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)

- Pazarlama ve satışta iyiyim diyorsanız,

- Etrafınızda pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanınıyorsanız...

Gişe Asistanı Ne İş Yapar?

Gişeye gelen müşterilerin nakit işlemlerini ve talimatlarını gerçekleştirmek ve aynı zamanda gişeden işlem yapmaya gelen müşterilere ürün satışı ve yönlendirmesi yapmaktan sorumludur. Kriterlere uygun adaylar online sınava davet edilecek, davetler e-posta ve sms yoluyla bildirilecektir.

Garanti Bankası'na İş Başvurusu
Garanti Bankası'nın söz konusu personel alım ilanına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar bankanın web sitesi üzerinde garantili kariyer altında ilana ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Gişe asistanı ne kadar maaş alır sorusunun yanıtı iş görüşmeleri sırasında netlik kazanacaktır.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
01 Ekim 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Halkbank personel alımı, şartlar neler, başvuru...
Halkbank bankacılık personel ve eleman alımlarına devam ediyor. 2017 yılında personel alımına devam eden...

Haberi Oku