personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Finansbank Personel Eleman Alımı 2015

Dijital bankacılığa odaklanan Finansbank bu nedenle 2014'te sadece bir yeni şube açtı. 2015'te de bu yönde hareket etmeyi planlayan banka, önümüzdeki süreçte şube sayısını 675'in üzerine çıkarmayı planlıyor. Finansbank'ın halen 666 şubesi bulunuyor. Şube açma konusunda çok iştahlı olmayan banka, buna karşın 2015'te yaklaşık 2 bin kişiyi işe almayı planlıyor. İşe alımların Türkiye genelindeki farklı şubelere, saha satış, çağrı merkezi ve genel müdürlük ekiplerine yapılacağını söyleyen Finansbank İnsan Kaynaklan Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, bankanın işe alım kriterlerini şöyle özetliyor: "Finansbank olarak yöneticilerimizi kurum içinden yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle işe alımlarımızın yaklaşık yüzde 80'ini yeni mezunlar arasından gerçekleştiriyoruz. İşe alım kriterlerimiz son yıllarda ciddi bir değişiklik gösterdi. Önceden iyi eğitim almış olmak, mesleki yetkinliklere sahip olmak işe girmek için yeterli görülüyordu. Şimdi bunların yanı sıra Finansbank'ın değerlerine ve işin gerektirdiği yetkinliklere uygunluğu 'Finansbank'lı Basan Modeli' ile gözlemliyoruz. Adayların yetkinliklerini bu modele entegre ettiğimiz ölçme-değerlendirme merkezi niteliğindeki mülakat ve kişilik envanteri ile değerlendiriyor; kişiler işe başladıktan sonra ise performans değerlendirmelerini yine aynı model üzerinden yapıyoruz."

Finansbank adaylarla bankanın web sitesi ve iş arama portallarının yanı sıra üniversite etkinlikleri, Facebook, Linkedln ve Twitter üzerinden iletişim kuruyor.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
22 Ocak 2018 Pazartesi | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Denizbank yeni personel alımı
Türkiye'de faaliyet gösteren ve önde gelen bankalardan biri olan Denizbank personel alımı yapıyor....

Haberi Oku