personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Fibabanka Yeni Mezun Bankacılık Personel Alımı

Fibabanka kadrosunu güçlendirmek üzere 75 adet yeni mezun geci bünyesine katacak ve eğitimlerle donatacak.

Fibabanka 2015 yılında üniversiteden yeni mezun 75 genci kadrosuna katarak meslekte yetiştirecek. Banka, yeni mezun gençleri, Yönetici Adayı (Management Trainee/MT), Satış Yöneticisi Adayı (Sales Trainee/ST) ve Operasyon Yöneticisi Adayı (Operations Trainee/OPST) alanlarında istihdam ediyor. İstihdam edilen gençler bir yandan sahada çalışırken bir yandan da meslekte ilerlemeleri için eğitimlere katılıyor.

Fibabanka'ya iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar bankanın kariyer bölümü üzerinden iş başvurusunda bulunabilecekleri gibi iş ilanları portalları üzerinden de bankanın ilanlarına ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Halkbank personel alımı, şartlar neler, başvuru...
Halkbank bankacılık personel ve eleman alımlarına devam ediyor. 2017 yılında personel alımına devam eden...

Haberi Oku