personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Fibabanka Personel Eleman Alımı 2015

2014'ü 67 şube ile kapatan Fibabanka, 2015'te şube sayısını 70'e çıkarmayı hedefliyor. Yeni açılacak olan üç şubenin ise KOBİ ve bireysel bankacılık alanlarında hizmet veren perakende şubeler olması planlanıyor. Yine bu yıl içinde yaklaşık 75'i yeni mezun olmak üzere 150 civarında yeni işe alım yapacak olan banka böylece 2015'i yaklaşık bin 400 personel ile kapatacak.

İşe alım sürecinde tecrübeli personelde iyi derecede bankacılık bilgisi, üniversite veya yüksek lisans mezunu olma, yabancı dil bilgisi, mesleği ile ilgili yetkinliklere sahip olma özellikleri arayan banka, yeni mezun alımlarında ise, üniversitelerin işletme, iktisat, matematik, mühendislik, vb. bölümlerinden mezun olma, iyi derecede yabancı dil bilgisi, 26 yaşın altında olma ve en fazla bir yıllık staj veya iş deneyimi olma şartı arıyor. Fibabanka söz konusu iş başvurularını ise bankanın web sayfasında bulunan link üzerinden, anlaşmalı olduğu internet İK portalı üzerinden ve iç başvuru toplama yöntemleri ile alıyor. Yapılan başvurular ilgili pozisyonun görev tanımına ve yetkinliklerine göre değerlendirmeden geçirilip, kısa listeler oluşturuluyor. Bunun ardından da listeler ilgili yöneticilerle paylaşılıyor. Yöneticilerin uygun bulduğu kişiler ise görüşmelere davet edilerek süreç devam ettiriliyor.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
16 Ekim 2018 Salı | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Halkbank 2018 personel alımı, şartlar neler,...
Halkbank bankacılık personel ve eleman alımlarına devam ediyor. 2017 yılında personel alımına devam eden...

Haberi Oku