personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Anadolubank Personel ve Eleman Alımı

Faaliyete geçtiğinden bu yana istikrarlı büyüme ve gelişmesini devam ettiren Anadolubank 2016 yılında da yeni personel ve eleman alımı yapmaya devam ediyor. Hali hazırda toplamda 108 şubeye ve 1751 çalışana sahip olan Anadolubank'ın önümüzdeki dönemde de büyümesini sürdüreceği görülmektedir. Banka çeşitli birimlerde personel alımı yapmak için zaman zaman ilana çıkmaktadır.

Anadolubank personel alımlarından yararlanmak isteyen kişiler bankanın web sitesi üzerinden veya iş ilanları yayınlayan platformlar üzerinden bankanın açık pozisyonlar için yayınladığı ilanlara ulaşabilir ve bu ilanlar üzerinden iş başvurusu yapabilirler. Şu an için Eskişehir, İstanbul ve Kocaeli illerinde faaliyet gösteren birimler için ilana çıkan Anadolubank yeni personel alım ilanlarını da güncelleyerek yayınlanmaktadır.

Anadolubank yeni bankacılık personel alımlarından yararlanmak isteyen veya hangi pozisyonlara personel alımı yapıldığını merak eden adaylar için birkaç bilgi verelim. Anadolubank bünyesinde özellikle satış - pazarlama, finans, risk yönetimi, güvenlik hizmetleri, hisse senedi yönetimi ve müşteri ilişkileri pozisyonlarına alım yapıyor.

Anadolubank Personel Alımı İş Başvurusu

Anadolubank personel ve bankacılık memur alımlarından yararlanmak isteyen adaylar bankanın iş ilanlarına web sitesi üzerinden veya iş ilanları portalları üzerinden ulaşabilir ve buralardan iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Özellikle yenibiriş.com üzerinden bankanın söz konusu personel alımı iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.
personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Halkbank personel alımı, şartlar neler, başvuru...
Halkbank bankacılık personel ve eleman alımlarına devam ediyor. 2017 yılında personel alımına devam eden...

Haberi Oku