personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Uludağ Üniversitesi Öğretim Görevlisi Personel Alımı

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ / ORHANELİ MESLEK YÜKSEKOKULU / BÜRO HİZMETLERİ VE SEKRETERLİK BÖLÜMÜ / ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETLERİ PR. ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ / YENİŞEHİR İBRAHİM ORHAN MESLEK YÜKSEKOKULU / YÖNETİM VE ORGANİZASYON BÖLÜMÜ / HAVACILIKTA YER HİZMETLERİ YÖNETİMİ PR. BİRİMLERİNE ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI YAPILACAKTIR.

PERSONEL ALIMI İŞ BAŞVURUSU NEREYE YAPILACAK?

Rektörlük Uzman kadrosu başvuruları Personel Daire Başkanlığına, diğer kadrolar ilgili birimlerin Dekanlıkları ile Müdürlüklerine yapılacaktır. Adayların ilgili birimlere şahsen veya posta yolu ile başvurmaları  gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurulardaki gecikmeler ile eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacaktır.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER NELER?

-  Dilekçe
-  Fotoğraf (2 adet )
-  Özgeçmiş (1 adet)
-  Nüfus Cüzdanı fotokopisi (2 adet)
-  Lisans/Lisansüstü diploma fotokopisi (2 adet)
-  Mezuniyet notunu belirten lisans transkripti fotokopisi (2 adet)
-  Yabancı Dil Belgesi (2 adet) (*)
-  ALES Belgesi veya akademik kadroda çalıştığını gösteren belge (2 adet)
-  Erkek adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge
-  Hizmet Belgesi (Halen bir kamu kurumunda çalışmakta olanlar ile ayrılmış olanlar getireceklerdir.)
-  Alanlarında tecrübe belgesi (*)

İstenen Birim ve Ünvanlar İçin. Not: İnternet üzerinden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Doktorasını tamamlamış olanlar, 29/6/2009 tarihli ve 2009/15153 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla yürürlüğe konulan Tıpta ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Yönetmeliği hükümlerine göre uzmanlık eğitimini tamamlayanlar, meslek yüksekokullarının Yükseköğretim Kurulu tarafından belirlenen uzmanlık alanlarına atanacak öğretim görevlileri, yükseköğretim kurumlarında bu kadro unvanlarında çalışmakta olanlar ile yükseköğretim kurumlarından ayrılan öğretim elemanlarının çalışmakta oldukları yükseköğretim kurumlarında veya başka yükseköğretim kurumlarında öğretim elemanı kadrolarına başvurularında, merkezi sınav; Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı kapsamında, Yükseköğretim Yürütme Kurulu kararı ile belirlenen araştırma görevlisi kadrolarına yapılacak başvurular ile meslek yüksekokullarının yabancı dil okutmanı hariç öğretim elemanı kadrolarına başvurularında ise yabancı dil şartı aranmaz.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Gazi Üniversitesi 33 Akademik Personel Alımı
Gazi Üniversitesi 33 Akademik Personel Alacak.

Haberi Oku