personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Yeni Sağlık Bilimleri Üniversitesi'ne Personel Alımı Yapılacak

İstanbul'da yeni bir üniversitenin kurulduğu bugün tarihli resmi gazetede ilan edildi. Buna göre İstanbul'da Sağlık Bilimleri Üniversitesi adıyla yeni bir üniversite kuruldu.

Üniversite kurulum ve personel alımı kapsamında ise üniversite ve bağlı birimlerinde çalışıtırılmak üzere toplam 2735 kişilik kadro açıldı. Bu çerçevede söz konusu üniversiteye 2450 adet akademik personel alımı, 6 adet döner sermaye personel alımı ve 279 adet idari personel alımı yapılacak.

Diğer yandan yayınlanan resmi gazete ilanında Sağlık Bilimleri Üniversite'ne bağlı diğer birimler de verildi. Üniversite Rektörlüğü'ne bağlı olarak Tıp Fakültesi, Hemşirelik Fakültesi, Yaşam Bilimleri Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu, Sağlık Bilimleri Enstitüsü faaliyet gösterecekler.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Gazi Üniversitesi 33 Akademik Personel Alımı
Gazi Üniversitesi 33 Akademik Personel Alacak.

Haberi Oku