personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Çukurova personel alımı yapıyor

Üniversiteler ihityaçları kapsamında yeni personel alımı yapmaya devam ederken yeni bir ilan da Çukurova Üniversitesi tarafından yayınladı. Söz konusu üniversite personel alımı ilanı kapsamında toplam 9 yeni personel alınacak.

Yeni personel alımı, hemşire alımı, mühendis alımı, büro memur alımı ve eczacı alımından oluşuyor. Çukurova Üniversitesi'nin personel alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için iş başvuru şartları şöyle...

HEMŞİRE: Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, Hemşirelik Fakültesi veya Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik Bölümü lisans mezunu olmak.

ECZACI: Eczacılık Fakültesi Mezunu olup, belgelemek koşulu ile en az 6 yıl Üniversite Hastanelerinde çalışmış olmak.

MÜHENDİS: Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi Bölümlerinden mezun olup, belgelemek koşulu ile Sistem ve Ağ Güvenliği Konularında en az iki yıl deneyimli olmak.

BÜRO PERSONELİ 1: Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Ön Lisans Programı mezunu olmak, belgelemek koşulu ile fotoğraf alanında Yükseköğretim Kurumlarında Eğitmen olarak en az beş (5) yıl süre ile ders vermiş olmak.

BÜRO PERSONELİ 2: En az lise mezunu olmak, İşaret Dili, Yönetim Becerileri ve Sosyal Medya Uzmanlık konularında sertifika sahibi olmak, belgelemek koşuluyla Basın- Halkla İlişkiler alanında en az 10 yıllık iş tecrübesine sahip olmak.

BÜRO PERSONELİ 3: Meslek Yüksekokullarının Bilgisayar Programcılığı Bölümünden mezun olmak, belgelemek koşuluyla Elektronik Belge ve Arşiv Yönetimi, Standart Dosya Planı alanında en az 1 yıl çalışmış olmak, aynı süre kadar sigorta priminin yatmış olmasını belgelemek.

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar en geç 15 gün içerisinde gerekli belgelerle birlikte başvuru yapabilecekler. Detaylı bilgi www.cu.edu.tr adresinden alınabilecek.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
04 Ekim 2023 Çarşamba | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Gazi Üniversitesi 33 Akademik Personel Alımı
Gazi Üniversitesi 33 Akademik Personel Alacak.

Haberi Oku