personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanı

Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden:

DÜZELTME İLANI

30 Aralık 2018 tarihli ve 30641 sayılı Resmi Gazetede, 2018/1 ve 2018/2 ilan no ile sehven yayımlanan Öğretim Görevlisi/Araştırma Görevlisi ilan şartları aşağıdaki şekilde düzeltilmiştir.

İlan olunur.

İlan

No

Birimi

Bölüm

Anabilim Dalı/

Program

Kadro Unvanı

Derece

Adet

Özel Şartlar

2018/1

Rektörlük

-

-

Öğretim Görevlisi

(Uygulamalı Birim)

5

1

Kimya, Kimya Mühendisliği, Polimer Mühendisliği, Lif ve Polimer Mühendisliği, Orman Endüstri Mühendisliği veya Çevre Mühendisliği Bölümlerinin birisinden Lisans mezunu olmak. İlgili alanların birinden Tezli Yüksek Lisans derecesine sahip olmak. LC-MS ve/veya HPLC cihaz kullanım ve analiz yapma yeteneğine sahip olmak.

2018/2

Orman

Fakültesi

Orman Endüstri

Mühendisliği

Orman Endüstri

Mühendisliği

Araştırma Görevlisi

7

1

Orman Endüstri Mühendisliği, Biyokompozit Mühendisliği, Orman Ürünleri veya Lif ve Kağıt Teknolojisi Anabilim Dallarının birinde Tezli Yüksek Lisans yapıyor olmak.

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ/ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ALIM İLANI

Üniversitemiz birimlerine 657 sayılı Kanunun 48 inci, 2547 sayılı Kanunun 31 inci ve 50/d maddeleri ile "Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik' in ilgili hükümleri uyarınca Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alınacaktır. Ayrıntılı ilan metni ile formlar Üniversitemizin (www.btu.edu.tr) web sayfasının duyurular bölümünde mevcuttur. İlan olunur.

SINAV TAKVİMİ

Duyuru başlama tarihi

31/12/2018

Son başvuru tarihi

18/01/2019

Ön değerlendirme tarihi

25/01/2019

Sınav giriş tarihi

29/01/2019

Sonuç açıklama tarihi

31/01/2019

İlan detaylarının ve sonuçların ilan edileceği internet adresi

www.btu.edu.tr

İLAN

NO

BİRİMİ

BÖLÜM

ANABİLİM D ALI/PRO GRAM

KADRO

UNVANI

DERECE

ADET

ÖZEL ŞARTLAR

2018/1

Rektörlük

-

Öğretim

Görevlisi

(Uygulamalı

Birim)

5

1

Kimya, Kimya Mühendisliği, Polimer Mühendisliği, Lif ve Polimer Mühendisliği, Orman Endüstri Mühendisliği veya Çevre Mühendisliği Bölümlerinin birisinden Lisans mezunu olmak. İlgili alanların birinden Tezli Yüksek Lisans derecesine sahip olmak. LC-MS ve EPLC cihaz kullanım ve analiz yapma yeteneğine sahip olmak.

2018/2

Orman

Fakültesi

Orman Endüstri Mühendisliği

Orman Endüstri Mühendisliği

Araştırma

Görevlisi

7

1

Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak. Orman Endüstri Mühendisliği veya Lif ve Kağıt Teknolojisi Anabilim Dalında Tezli Yüksek Lisans yapıyor olmak.

2018/3

Orman

Fakültesi

Orman

Mühendisliği

Toprak İlmi ve Ekoloji

Araştırma

Görevlisi

7

1

Orman Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak. Orman Mühendisliği Anabilim Dalında Tezli Yüksek Lisans yapıyor olmak.

2018/4

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi

Sosyoloji

Genel Sosyoloji ve Metodoloji

Araştırma

Görevlisi

6

1

Sosyoloji Bölümü lisans mezunu olmak. Herhangi bir Devlet Üniversitesinin Sosyoloji Anabilim Dalmda Tezli Yüksek Lisans yapıyor olmak.

2018/5

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

Bilgisayar

Mühendisliği

Bilgisayar

Donanımı

Araştırma

Görevlisi

7

1

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Lisans mezunu olmak. Herhangi bir Devlet Üniversitesinin Bilgisayar Mühendisliği Anabilim Dalmda Tezli Yüksek Lisans yapıyor olmak.

2018/6

Yabancı

Diller

Yüksekokulu

Yabancı Diller

Yabancı Diller

Öğretim Görevlisi (Ders verecek)

7

1

İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngilizce Mütercim-Tercümanlık, İngiliz Dil Bilimi, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümlerinin birisinden lisans ve tezli Yüksek Lisans mezunu olmak.

NOT : Öğretim Görevlisi ve / veya Araştırma Görevlisi kadrolarına başvuracak adayların Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Snav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik' te belirlenen şartlan sağlamaları gerekir.

Yabancı Diller Yüksekokulu Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) kadrosu için başvuru yapacak adayların ALES Puanının 70, Yabancı Dil Snav Puanının asgari 90 olması gerekir. (ALES ve YDS snav sonucu açıklandığı tarih itibariyle en fazla 5 (beş) yıl geçerlidir.)

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Gazi Üniversitesi 33 Akademik Personel Alımı
Gazi Üniversitesi 33 Akademik Personel Alacak.

Haberi Oku